Koncerty

Rock and Fire

Rock and Fire

„Lubimy i gramy piosenki z polskim tekstem, przy których potrafi się bawić każde pokolenie. Prowadzimy koncerty z uśmiechem na ustach, w kontakcie z publicznością – budując niezapomniany klimat każdego wydarzenia. Gramy piosenki o różnej stylistyce, muzyka osadzona jest w klimacie reggae – która sama z siebie niesie ludziom radość i nadzieję. Zespół składa się z siedmiu muzyków, grających wyłącznie na żywo, dlatego w trosce o jakość i poziom dźwięku zawsze jeździmy ze swoim akustykiem”. Muzycy Rock and Fire grają i współpracują na stałe z zespołami: 2TM23, Maleo Reggae Rockers, Arka Noego, Armia. Zespół grał na znaczących imprezach w kraju: Regałowisko – Bielawa Reggae Festiwal, Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festival.

THATAZ

THATAZ

Zespół THATAZ (wariacja od słowa TATA) rozpoczął swoją działalność w styczniu 2014 r., a tworzą go ojcowie, którzy spotkali się w szkole swoich dzieci. W maju 2014 r. zespół wydał swoją pierwszą EP-kę pt. DRZEWA, a w lipcu tego samego roku miał okazję otwierać Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie, obok takich wykonawców jak Tomasz Budzyński, Muniek Staszczyk czy Sebastian Riedel. W grudniu 2015 zespół wystąpił w poznańskim klubie U Bazyla z legendą polskiego punka KSU. Podczas 5 edycji LUXFESTU w październiku 2016 r. zaprezentował swój utwór „Bohaterom barykad” w specjalnym koncercie poświęconym wydarzeniom Poznańskiego Czerwca 1956 roku. Obecnie zespół przygotowuje się do premiery debiutanckiej płyty. W swoich tekstach stara się w sposób obiektywny przedstawiać realia, nie pozostawiając z tym słuchacza samemu sobie i dając mu nadzieję do odnalezienia się w otaczającej rzeczywistości.

Muode Koty

Muode,Koty, fot. Mateusz Stolarski

To świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu.

Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko! Zostali wybrani Debiutem Roku 2016, a dzięki koncertom już niedługo trzeba będzie zmienić opis grupy. Pojawiają się na coraz większych scenach (Festiwal Gospel w Gniewie, Bądź jak Jezus w Mysłowicach czy Festiwal Chrześcijańskie Granie w Warszawie. W kwietniu 2017 podczas 7.edycji Festiwalu Debiuty zostanie zaprezentowany autorski i debiutancki krążek pt” Impuls”. Album Muodych Kotów ukaże się nakładem fundacji „Chrześcijańskie Granie”

Dla Nieba

Dla Nieba

Młody zespół założony w 2016 roku w Poznaniu. Choć muzyków różni wiek i miejsca, z których pochodzą, mają jeden wspólny cel: grać na chwałę Pana. Przestrzeń, w jakiej się poruszają, to muzyka pop-gospel. Wykonują autorski materiał a inspirację czerpią z Pisma Świętego. Jak sami mówią: „W muzyce uwielbienia najważniejsza jest prawda i właśnie tę prawdę chcemy głosić grając i śpiewając w Imię Jezusa Chrystusa”.