Informacje praktyczne

Miejsce

Festiwal odbywa się w Ośrodku Anapausis w Gryżynie (gmina Bytnica, województwo lubuskie), leżącym na terenie Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego.

Ośrodek położony jest nad pięknym jeziorem z wodą pierwszej klasy, wśród bujnych, dorodnych lasów – sama przyroda skłania do spędzenia tutaj kilku pięknych dni, pozwalając rzeczywiście odpocząć.

Dojazd

Gryżyna znajduje się niemal w centrum województwa lubuskiego, w środku trójkąta, którego wierzchołki tworzone są przez Świebodzin, Sulechów i Krosno Odrzańskie.

Jeśli masz zamiar przyjechać autem, z każdej z tych miejscowości prowadzi do nas droga.(kliknij na zdjęcie aby zobaczyć mapę)

Miasta te są również świetnie skomunikowane przez PKS-y i Kolej Państwową.

Jeśli chciałbyś dostać się do nas w ten sposób, w dzień przyjazdu i odjazdu, zarówno z Krosna Odrzańskiego jak i ze Świebodzina, w pewnych godzinach zorganizujemy przejazdy. Służymy również pomocą jeśli byłbyś tam o innej porze.

Koszt

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie możliwości pobytu i zakwaterowania. Każda z nich dotyczy pobytu na całym festiwalu (23-25 czerwca 2017).

domek

Możesz zamieszkać w jednym z wielu paruosobowych domków, gdzie będzie na Ciebie czekać łóżko, wspólna dla jego mieszkańców łazienka oraz mały kuchenny aneks.

Opłata – do dn. 30 maja br. – miejsce w domku – 140zł
Opłata – do dn. 24 czerwca br. – miejsce w domku – 160zł

pole namiotowe

Możesz przyjechać z własnym namiotem. Zakładamy, że to właśnie będzie normalnym sposobem na zakwaterowanie uczestników festiwalu. Wtedy korzystać możesz z ogólnodostępnych łazienek oraz toalet jak i wykorzystać gościnność osób mieszkających w domkach. Wtedy koszt festiwalu wynosi dla Ciebie 80 zł.

Opłata – do dn. 30 maja br. – na polu namiotowym – 80 zł
Opłata – do dn. 24 czerwca br. – na polu namiotowym – 95 zł

Regulamin Festiwalu

pobierz
 

Osoba niepełnoletnia

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią pobierz i przywieź wypełnioną zgodę na udział w festiwalu

Zgoda na udział osoby niepełnoletniej

pobierz